Gjuajtesi nga siria terrorizon dhe kercenon me arme te ftohta dhe te ngrohta disa djem ne qytetin e Durresit. 3 djemte e nje bande mafioze ne durres largohen me shpejtesi sketerre per ti spetuar sulmit te gjuajtesit sirian.

This is a satirical website. Don't take it Seriously. It's a joke.

Friday 12 August 2059 90962 Shares

Gjuajtesi nga siria terrorizon dhe kercenon me arme te ftohta dhe te ngrohta disa djem ne qytetin e Durresit. 3 djemte e nje bande mafioze ne durres largohen me shpejtesi sketerre per ti spetuar sulmit te gjuajtesit sirian.

Pershendete ky esht edicioni i lajmeve per ore 14:30 ne BBC. me njoftojne nga regjia qe nje ngjarje e ndodhur mbreme ne oret e vona te nates behet e ditur qe nje gjuajtes nga siria tenton te godase fuqishem 3 djemosha. gjat tentatives per ti plagosur djemoshet jane larguar me shpejtesin e drites nga vendngjarja per ti shpetuar keti sulmi makaberr. fatmirsisht nuk ka pasur te lendur por djemt sot vuajne nga probleme psikologjike dhe jane derguar nga spitali drejt dhe ne nje spital rehabilitimi. gjuajtesi sirian eshte ne kerkim dhe identiteti i tij nuk esht ber akoma publik per arsye sepse djemoshet nuk guxonin te flisnin nga trauma qe kan kaluar.

This is a satirical website. Don't take it Seriously. It's a joke.

loading Biewty